Regionální pracoviště Střední Čechy >> Aktuality RP Střední Čechy >> Výstavu prací ze soutěže ke Dni Země můžete navštívit v Domě přírody Blaníku

Výstavu prací ze soutěže ke Dni Země můžete navštívit v Domě přírody Blaníku

Výstavu prací ze soutěže ke Dni Země můžete navštívit v Domě přírody Blaníku

17.4.2019

AOPK ČR, RP Střední Čechy – Správa CHKO Blaník ve spolupráci s Podblanickým ekocentrem ČSOP Vlašim uspořádala v letošním roce 28. ročník výtvarné soutěže ke Dni Země.

Soutěže se zúčastnilo 27 základních a středních škol okresu Benešov a porota vybírala celkem ze 475 prací.

Pro letošní ročník organizátoři zvolili téma „Rozkvetlá příroda“. Setkáme se především s obrázky vyvedenými prostřednictvím různých technik, ale i s prostorovými objekty z papíru, malovaným sklem a mezi exponáty najdeme dokonce i šaty.

Výstavu všech soutěžních prací můžete navštívit v letošním roce poprvé v návštěvnickém středisku Dům přírody Blaníku u Kondrace od 13. dubna do 19. května 2019. Otevřeno je v dubnu o víkendech a svátcích od 9 do 17 hodin a v květnu každý den kromě pondělí od 9 do 18 hodin.

Pozvánku na výstavu naleznete zde: rozkvetlá příroda plakát.pdf

Výsledková listina je ke stažení zde: výsledková listina soutěž DZ19.pdf

Hdonotící komise soutěže Adéla Štouralová, Veronika Zhorná, Kateřina Černá, Natálie Klápová, Adéla Kešnerová, Sabina Kovářová, 15 – 17 let, 1.SC, Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov – 1. místo v V. kategorii soutěže Elen Hájková, 11 let, 5. třída, ZUŠ Vlašim – 1. místo ve III. kategorii soutěže

Regionální pracoviště Střední Čechy

Vyhledávání

Regionální pracoviště

Regionální pracoviště
Resort životního prostředí další instituce resortu ŽP
Skrýt